23-25 квітня в м. Одесі відбулись чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» серед збірних команд територіальних організацій Товариства, а також чемпіонат з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» серед збірних команд закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ.

В змаганнях взяли участь 182 спортсмена з 21 команди територіальних організацій Товариства та 11 команд ЗВО МВС України.

На урочистому відкритті змагань були присутні:

– начальник відділу неолімпійських видів спорту апарату управління ФСТ «Динамо» України Ігор Янко;

– начальник Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської Ради Руслан Пуздрач;

– перший заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Ольга Черкасова;

– заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Павло Рощін;

– головні судді змагань та інші почесні гості.

За підсумками командної боротьби «Динаміади-2019» серед команд територіальних організацій ФСТ «Динамо» України перемогу отримала збірна команда Харківської обласної організації, друге місце зайняла команда Миколаївської обласної організації, а третє – Дніпропетровської обласної організації.

Серед команд закладів вищої освіти МВС України кращою була збірна команда Національного університету цивільного захисту України, друге місце зайняла команда Одеського державного університету внутрішніх справ, а третє – Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Переможці і призери чемпіонатів в командному та особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами і медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.