Нещодавно на базі Одеської обласної організації  ФСТ «Динамо» України відбулись  тренувальні збори жіночої  збірної  команди України з вільної боротьби.

Нещодавно на базі Одеської обласної організації  ФСТ «Динамо» України відбулись  тренувальні збори жіночої  збірної  команди України з вільної боротьби.  Саме на цій локації національна  команда,  яка впевнено    утримує  лідерські  позиції на міжнародних змаганнях,  проходить підготовку до відповідальних стартів.

«Тренуватися   у комплексі ФСТ «Динамо» дуже комфортно,  база забезпечена відповідним  обладнаннями, зокрема,   спортивними матами, які покривають тренувальну залу. Це дозволяє  ефективно організувати  тренувальний процес та   зменшити травматичні ризики.  Далеко не усі спортивні комплекси мають  такі можливості»,  –  зазначив  головний тренер  жіночої збірної команди України з вільної боротьби, заслужений тренер України Володимир Євонов.   За його словами, результат змагань значною мірою залежить від якісних тренувань у комфортних умовах.  

Високий рівень організації  тренувального процесу відзначила і динамівська спортсменка, чемпіонка  Європи 2019 року   Алла Черкасова. «Мені подобається тренуватися в Одесі. Гарно обладнані зала, бігові доріжки, басейн, зовсім близько море! Є всі необхідні умови для підготовки. Можливо,   якихось дрібниць не вистачає, але, думаю, наступного разу організатори   це врахують»!  
15.08 03

 15.08 04