У конференц-залі ФСТ «Динамо» України відбулась звітно-виборча конференція Київської федерації сучасного п’ятиборства України.

       У конференц-залі ФСТ «Динамо» України відбулась звітно-виборча конференція Київської федерації сучасного п’ятиборства України.

       Учасники конференції заслухали звіт голови Ревізійної комісії Валентина Воропаєва та президента Ігоря Паніна. Зокрема, він зазначив, що за останні чотири роки вдалося реалізувати низку важливих спортивних та соціальних проєктів. Один з найважливіших проєктів – Лазер-ран сіті тур, чотири етапи якого відбулись у Києві, який став лідером змагань світового туру в Україні як за якістю, так і за масовістю. Внаслідок його реалізації спортивні школи столиці отримали велику партію лазерного обладнання більш ніж на півмільйона гривень.

       Здійснювалась робота з поліпшення матеріально-технічної бази, у школах відкриті нові секції з сучасного п’ятиборства. Також було відзначено підвищення якості проведення змагань в оновленому манежі КМШВСМ, який є найкращим в Україні. Не випадково , присутній на конференції завуч Київської міської школи вищої спортивної майстерності Михайло Подольський подякував керівництву Федерації та особисто Ігорю Паніну за плідну співпрацю.

       Після жвавого обговорення звіт було схвалено та запропоновано переобрати Ігоря Паніна президентом Київської міської федерації на наступні чотири роки та висунути його кандидатом на посаду президента ФСПУ.

       Також делегати конференції визначились з кандидатурами на виборні посади ФСПУ, які будуть затверджуватися на всеукраїнській звітно-виборчий конференції, яка відбудеться 25 листопада цього року.

06.10.2020 08

06.10.2020 09