18 березня в Unit city втретє була проведена масштабна українська конференція, присвячена розвитку в соціальній мережі Instagram та глобальній тенденції до діджиталізації. Організаторами Insta Talks 3.0 стали Крістіна Головінова та Карина Циганок.

Проведення заходу забезпечувалась багатьма партнерами. Одним з партнерів був «Фонд реконструкції та розвитку України» і на конференції був представлений проект «Мобільні госпіталі для перемоги», що є дуже важливою акцією адже мобільний госпіталь рятує 100  життів  кожного дня. (більше про мобільні госпіталі тут)   Також партнером   було ФСТ Динамо. Організація активно впроваджує нові технології в сфері спорту, постійно розвивається, а також підтримує впровадження діджиталізації. Саме тому участь в організації стала для ФСТ Динамо одною з пріоритетних цілей на цьому етапі.

Яка була мета Insta Talks 3.0?

Цілі конференції озвучили організатори. Вони наголосили одразу на декількох важливих аспектах:

Оскільки подія проводиться вже не вперше, то її рівень став значно вищим та досконалішим. Учасники та організатори змогли отримати безцінний досвід та надзвичайно цінну інформацію. Крім цього, на заході панувала доброзичлива атмосфера, яка сприяла активним обговоренням та обміном досвіду.

Зважаючи на успіх події, організатори вирішили не зупинятись. Саме тому вони вирішили працювати над проведенням нового заходу такого формату. Дату вже анонсували – Digital Talks відбудеться 28 квітня. Подія спрямована в цілому на український digital.

Учасникам обіцяють актуальну корисну інформацію не тільки про Instagram, а в загальному про розвиток цифрових технологій та використання їх на практиці. В тому числі про тенденції та український контент в Телеграм каналах, TikTok та YouTube. Організатори також вказують, що подія проводиться для посилення розвитку digital ринку в Україні, формування системи з якісними послугами та продуктами, а також для популяризації власних професіоналів.

Хто був спікерами на Insta Talks 3.0?

На масштабну подію були запрошені відомі експерти в digital та Instagram. Серед них:

Крім цього, в рамках була проведена Панельна дискусія на тему: «Монетизація блогу. Чи існує універсальна формула». В ній брали участь запрошені спікери та Андрій Шевчук, який є засновником SHEVCHUK BÜRO. В жвавому обговоренні брали участь також гості, які ставили багато цікавих питань.