Цими вихідними в катарському місті Досі стартували перші в історії Всесвітні пляжні ігри, у яких беруть участь понад 1 тисячі спортсменів з майже 97 країн світу.

       Цими вихідними в катарському місті Досі стартували перші в історії Всесвітні пляжні ігри, у яких беруть участь понад 1 тисячі спортсменів з майже 97 країн світу. Буде розіграно 34 комплекти нагород у 14 видах спорту та 16 дисциплінах.

       Збірна команда України представлена 33 спортсменами, які виступають у 7 видах спорту та 8 дисциплінах, а саме: у плаванні, баскетболі 3х3, пляжному футболі, спортивному скелелазінні, акватлоні, воднолижному спорті (стрибки на водних лижах та вейкбординг) та пляжній боротьбі.

       До складу національної збірної команди України на пляжні Ігри Товариство делегувало 4 спортсмени (12,12%), зокрема:

– серед міністерств та відомств: Міністерство внутрішніх справ України 1 спортсмен (ДПСУ – 1), без відомчої належності – 3.

– серед видів спорту: пляжна боротьба – 3 спортсмени, триатлон – 1.

– серед територіальних організацій Товариства: Одеська обласна організація – 2 спортсмена, Донецька обласна та Київська міська організації по 1 спортсмену.

       За результатами перших днів пляжних Ігор збірна команда України посідає 13 місце у неофіційному загальнокомандному заліку. Спортсменами України здобуто 1 срібну нагороду.

Срібну нагороду до української скарбниці виборола динамівська борчиня Бережна Аліна (Донецька обласна організація) у ваговій категорії 70 кг.

       За підсумками виступу спортсмени Товариства посіли наступні місця:

Результати виступу спортсменів-динамівців

Прізвище, ім’я спортсмена

Територіальна організація

Міністерство, відомство

Вид спорту

Вид програми

місце

Бережна Аліна

Донецька

ДПСУ

пляжна боротьба

70 кг

2

Воронцов Віталій

Київська міська

 

триатлон

акватлон

10