Підсумки виступу спортсменів-динамівців на І Всесвітніх пляжних іграх

       З 12 по 16 жовтня 2019 р. у катарському місті Досі відбулися перші в історії Всесвітні пляжні ігри, в яких взяли участь 1237 спортсменів з 97 країн світу та розіграли 34 комплекти нагород у 14 видах спорту та 16 дисциплінах. Медалі здобули спортсмени із 40 країн. 

       Збірна команда України була представлена 33 спортсменами, які виступали у 7 видах спорту та 8 дисциплінах. Спортсменами України здобуто 3 нагороди (1 срібна, 2 бронзові), що дозволило Україні посісти 20 загальнокомандне місце.

       Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України на І Всесвітні пляжні  ігри делегувало 4 спортсмени, що становило 12,12 відсотка від загальної кількості спортсменів. Динамівці взяли участь у 2 видах спорту і вибороли 2 нагороди (1 срібну, 1 бронзову).

Товариство на Іграх було представлено:

– серед міністерств та відомств: Міністерство внутрішніх справ України 1 спортсмен (ДПСУ – 1), без відомчої належності – 3.

– серед видів спорту: пляжна боротьба – 3 спортсмени, триатлон – 1.

– серед територіальних організацій Товариства: Одеська обласна організація – 2 спортсмена, Донецька обласна та Київська міська організації по 1 спортсмену.

       Призерами І Всесвітніх пляжних ігор стали динамівські борці Бережна Аліна (Донецька обласна організація) у ваговій категорії 70 кг та Михайлов Василь (Одеська обласна організація) у ваговій категорії 80 кг.

Таблиця загальнокомандного заліку