28 березня Franch Space Київ відкриє весняний сезон крутезних бізнес-івентів, присвячених франчайзингу та інвестиціям.

Подія збирає підприємців, рішуче настроєних будувати бізнес в Україні, інвестувати в українське, створювати робочі місця в країні, працювати тут задля укріплення економічного фронту та наближення Перемоги.

Одним з шляхів зниження ризиків при інвестуванні в бізнес-проєкти є франчайзинг, що акумулює досвід, перевірені практики, описані бізнес-моделі та процеси. Потрібно лише крок за кроком повторити та втілити в життя бізнес за великою успішною компанією, що вже проторувала шлях.

На Franch Space Київ ви зможете ознайомитись з працюючими франчайзинговими пропозиціями, обрати цікаву галузь, об’єкти для інвестування, прицінитись, що можна відкрити за $5000, а що за $500 000, знайти досвідченого професійного партнера.

Franch Space Київ презентує:

Також відбутеться редставлення проекту фізкультурно – спортивним товариством “Динамо” України та благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України”,  –  “Мобільний фронтовий госпіталь”.  Мобільний фронтовий госпіталь є повноцінною лікарнею на колесах, яка, оснащена сучасним медичним обладнанням. Медичний центр дозволяє надавати невідкладне оперативне втручання та діагностику безпосередньо поблизу активних бойових дій. Перший мобільний фронтовий госпіталь вже передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони. Зараз він рятує сотні життів наших захисників у найгарячіших точках у двадцятикілометровій прифронтовій зоні на Донецькому напрямку. У планах Фонду та товариства забезпечити такими госпіталями всю лінію фронту.

Паралельно триватимуть жваві дискусії представників бізнесу в рамках форумної частини заходу. В фокусі уваги:

Гарантуємо, на Franch Space Київ ви зможете точно визначити та обрати найцікавіший та найефективніший саме для вас спосіб інвестування: власний бізнес, пасивний франчайзинг або об’єкти інвестування.

Franch Space Київ — захід від організаторів єдиної в Україні виставки франшиз «Франчайзинг».

 

КОЛИ: 28 березня.

ДЕ: Mercure Congress Center, вул. Вадима Гетьмана, 6.

КВИТКИ купуйте на https://franchspace.com