Прийшов час поділитися з вами гарною новиною. Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України вибороло перше місце в рейтингу за 2023 рік серед усіх фізкультурно-спортивних товариств країни.

За підсумками виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях спортсмени Товариства посіли перші місця в олімпійських (хокей на траві, триатлон, стрибки у воді, синхронне плавання, велоспорт трек та маунтенбайк, важка атлетика, фристайл, ліжне двоборство, стрибки на ліжах з трампліна, стрільба з лука, дзюдо, художня гімнастика, фехтування, кульова стрільба) та неолімпійських видів спорту (гіровий спорт, більярдний спорт, боротьба самбо, кікбоксинг WAKO, сумо, кіокушинкай карате, комбат дзю-дзюцу, морські багатоборства, пожежно-прикладний спорт, універсальний бій, фунакоші шотокан карате).

Це величезне досягнення і ми щиро вдячні кожному члену нашої великої родини за їхню роботу та внесок.

Відповідно до наказу № 910 Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження рейтингу з олімпійських і неолімпійських видів спорту в Україні на 2023 рік» наші спортивні школи отримали визнання в рейтингах серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Наприклад, школа «Динамо» з плавання в Одеській області посіла 28 місце серед 109 школи олімпійського резерву, а Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з гірськолижного спорту Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України 97 місце. такі досягнення дають нам енергію та гордість! Пишаємось вами!

Відповідно до наказу № 821 Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження рейтингу з олімпійських і неолімпійських видів спорту закладів фізичної культури і спорту за 2023 рік» серед 390 дитячо-юнацьких спортивних шкіл розташувалися наступні за рейтингом: 18 місце належить Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. імені Дмитра Сидорука Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України; 90 місце – Позашкільному навчальному закладу комплексної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Динамо» Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України; 91 місце – Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет» Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України; 200 місце – Закарпатській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі ФСТ «Динамо» України; 256 місце – Позашкільному навчальному закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо»» Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України; 263 місце – Закладу об’єднання громадян «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Юний динамівець» Рівненської обласної організації; 265 місце – Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Дякуємо всім за ваш величезний внесок у наші перемоги. Разом ми продовжуємо розвивати наші чудові традиції та робити «Динамо» відомим та популярним на всій території України.