У столиці Катару Досі завершився перший в новому році і найпрестижніший із турнірів «Світової серії дзюдо» – Masters-2021.

14.01.2021 01       У столиці Катару Досі завершився перший в новому році і найпрестижніший із турнірів «Світової серії дзюдо» – Masters-2021. У заключний день змагань скарбниця збірної України поповнилася ще однією динамівською бронзою.

       У категорії понад 100 кг вдало виступив динамівець суперваговик Яків Хаммо (Київська міська організація). У сутичці за бронзову нагороду Хаммо протистояв таджику Тімуру Рахімову. Вже на другій хвилині поєдинку наш дзюдоїст заробив оцінку «Ваза-арі» і втримав дану перевагу до кінця сутички.14.01.2021 02

       Відзначимо, що це перша нагорода з турнірів Masters в активі Якова, і лише друга в історії українського чоловічого дзюдо, після золота динамівця Георгія Зантараї (Київська міська організація) у Марокко-2015.

       За підсумками виступу у турнірі дві бронзові нагородами в активі динамівців. Їх у скарбничку збірної команди принесли Дар’я Білодід та Яків Хаммо. Наступним запланованим турніром в календарі Міжнародної федерації дзюдо стане Grand Slam в Тель-Авіві, який відбудеться з 18 по 20 лютого 2021 р..

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо нових успіхів!