Хто готує до Олімпійських ігор українських спортсменів? 

Де тренуються майбутні чемпіони? 

Хто і як стає справжнім спортсменом, а для кого спорт стає натхненням і додає снаги життю? 

Наскільки держава зацікавлена у розвитку спортивної галузі? 

Як змінюється український спорт сьогодні? 

Відповіді на ці найпоширеніші запитання від медіа, як і більш значущі факти, статистику для глибоких досліджень фахових журналістів, чи цікаві спортивні репортажі знаменних і рядових спортивних подій у країні компетентно  прокоментують у Фізкультурно-спортивному товаристві «Динамо» України.

Також, звернувшись до прес-служби ФСТ “Динамо” України, можна отримати акредитацію на спортивні події «Динаміада», на відвідування спортивних баз організації, спілкування для підготовки інтерв’ю, публікацій, сюжетів із Заслуженими тренерами України, спортсменами, керівниками організації.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до прес-служби ФСТ «Динамо» України: 

прес-секретар Гамоля Наталія Миколаївна

е-mail: org@dynamo.ua

адреса: вул. Інститутська, 29/3, м. Київ; 01021

«Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» – всеукраїнська громадська організація, що об’єднує колективи фізичної культури і спорту працівників і військовослужбовців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів і студентів відповідних вищих учбових закладів, а також окремих громадян, котрі прагнуть займатися фізкультурою і спортом, сприяти їх розвитку в Україні.

Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України – складова фізкультурно-спортивного руху держави. Громадська організація об’єднує представництва у Миколаївській, Полтавській, Чернігівській, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській, Київській, Запорізькій, Закарпатській, Львівській областях, а також включає в себе Київську міську організацію.

Своєю метою ФСТ «Динамо» України вбачає сприяти розвитку спорту і фізичної культури в країні, підготовці та участі спортсменів Товариства у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту, сприяти залученню дітей та юнацтва до занять спортом (у дитячо-юнацьких спортивних школах, спортивних секціях тощо). Також сприяти підвищенню рівня фізичної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів і студентів відповідних вищих учбових закладів. 

Крім того, ФСТ “Динамо” прагне створювати ефективну сучасну спортивну інфраструктуру. На багатьох динамівських базах. по всій країні, готуються спортсмени зокрема і до Олімпійських ігор.

Фізкультурно-спортивне товариство організовує та проводить різні фізкультурно-оздоровчі і спортивно-масові заходи, обласні змагання тощо. Зокрема ДИНАМІАДА – щорічне традиційне змагання збірних команд правоохоронних відомств, організоване для КФК зі службово-прикладних та масових видів спорту. Змагання ДИНАМІАДИ проходять за утвердженим річним календарем по всіх областях (де є представництва – обласні організації).

Дитячо-юнацькі спортивні школи фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України працюють у Києві, Луцьку, Ужгороді, Львові, Миколаєві, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах. Динамівці першими організували у різних містах країни безкоштовні секції для юних спортсменів, які охоче займаються спортом і вчаться досвідчених тренерів “Динамо”, серед яких десятки Заслужених тренерів України, що виховали чимало чемпіонів Європи, Світу, Олімпійських ігор з різних видів спорту. Найкращі тренери динамівських спортивних шкіл виховують юних спортсменів легкоатлетів, хокеїстів, фехтувальників, плавців, боксерів, велоспортсменів, важкоатлетів, фігуристів, гімнастів, дзюдоїстів, тенісистів, стрільців, гірськолижників, футболістів; навчають і черлідингу, веслуванню на байдарках і каное, панкратіону. Щороку проходять чемпіонати «Юний динамівець» серед дівчат та юнаків.

ФСТ «Динамо» України продовжує кращі спортивні традиції українського республіканського «Динамо», історія якого почалася ще 1924 року. Звичайно, організація має власну символіку і атрибутику, а також гімн і спортивний марш. За роки незалежної України “динамівська школа” виплекала сотні рекордсменів, чемпіонів Європи і світу,  олімпійців, чиї перемоги на Олімпійських іграх і Юнацьких олімпійських іграх зокрема сприяли формуванню спортивного іміджу країни, піднесенню України на міжнародній арені до найвищих висот. Переконливий факт: спортсмени-динамівці склали майже половину українських учасників Олімпійських ігор і понад половину призерів, виборовши до сотні медалей і понад півтори сотні загалом нагород збірної країни.

Зберігаючи усталені традиції, ФСТ «Динамо» України сприяє ефективній професійній підготовці спортсменів, їх виступів на міжнародному рівні заради примноження високих набутків українського спорту.

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся 

до прес-служби ФСТ «Динамо» України: 

прес-секретар Гамоля Наталія Миколаївна

е-mail: org@dynamo.ua

адреса: вул. Інститутська, 29/3, м. Київ; 01021

телефон: (044) 253-64-25; (063) 648-62-69