Спільнота легкої атлетики України шляхом голосування визначила переможців у восьми номінаціях за підсумками 2019 року.

Спільнота легкої атлетики України шляхом голосування визначила переможців у восьми номінаціях за підсумками 2019 року. Участь у голосуванні взяли вболівальники, експерти (Рада ФЛАУ) і представники ЗМІ.

Динамівці перемогли у трьох номінаціях:

Михайло Кохан (Дніпропетровська обласна організація) став переможцем у двох номінаціях: «Найкращий легкоатлет року» та  «Зірка, яка сходить (чоловіки)» .

У активі Михайла п’яте місце з метання молота на чемпіонаті світу (77,39 м, Доха, Катар), перемога на  Кубку Європи з метань у віковій категорії U23 (76,68 м, Шаморин, Словаччина) та «срібло» у командному заліку; перемога на чемпіонаті Європи U20 з юніорським рекордом континенту
(84,73 м – вага молота 6 кг, Бурос, Швеція), 15-та позиція у світовому топ-листі сезону (77,39 м).

«Дуже приємно перемогти у цій номінації, адже працював увесь рік недарма. У 2019-му я виграв чемпіонат Європи серед юніорів у Швеції і став п’ятим на дорослому чемпіонаті світу у Катарі. Це був дуже вдалий сезон, я дебютував на дорослій арені, – говорить Михайло Кохан. – Але вже рік
2020-й і потрібно показувати нові результати. Наразі, я перебуваю на зборі в Анталії, у Туреччині. На початку року вже виступив на змаганнях, виконав норматив для участі у чемпіонаті світу U20, який відбудеться у Найробі, і надалі боротимуся за ліцензію на Олімпійські ігри у Токіо. Найближчі турніри у моєму календарі – чемпіонат України з метань і Кубок Європи з метань».

У номінації «Найкраща команда року» – жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі представниць Товариства Тетяни Мельник (Київська міська організація) та Ольги Ляхової (Полтавська обласна організація). Дівчата посіли високе шосте місце на чемпіонаті світу (3.27,48 хв, Доха, Катар).

Вітаємо талановитих динамівців і бажаємо нових спортивних перемог!