В онлайн режимі відбулося засідання комісії по визначенню кращого спортсмена Харківської області «Спортивна Зірка Слобожанщини» за підсумками виступів продовж травня місця.

       В онлайн режимі відбулося засідання комісії по визначенню кращого спортсмена Харківської області «Спортивна Зірка Слобожанщини» за підсумками виступів продовж травня місця. Участь в обговоренні лауреатів відзнаки взяли представники відділення НОК України в Харківській області, управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, спортивних організацій області та міста, засобів масової інформації.

       Одноголосно члени комісії визнали кращими за підсумками спортивного травня динамівок членів збірної команди України з плавання синхронного, а саме: Фєдіну Марту, Савчук Анастасію, Яхно Єлизавету, Алексіїву Владиславу, Алексіїву Марину, Гришко Вероніку, Дерев`янченко Олесю, Носову Анну, Резнік Катерину, Сидоренко Ксенію, Шинкаренко Аліну.

       Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що відбувся у травні місяці в Будапешті динамівки вибороли 8 нагород різного гатунку, з яких 4 найвищого та 4 срібні.

Вітаємо динамівок з визнанням та бажаємо нових нагород і успіхів!