Олімпійська чемпіонка динамівка Ольга Харлан (Київська міська організація) вп’яте в кар’єрі очолила світовий рейтинг Міжнародної федерації фехтування (FIE), завершивши сезон 2019/2020 на першій сходинці.

09.12.2020 01       Олімпійська чемпіонка динамівка Ольга Харлан (Київська міська організація) вп’яте в кар’єрі очолила світовий рейтинг Міжнародної федерації фехтування (FIE), завершивши сезон 2019/2020 на першій сходинці.

       Відтак, Ольга повторила досягнення співвітчизника – рапіриста, динамівця Сергія Голубицького (Київська міська організація). Він так само п’ять разів закінчував сезон у якості лідера світового рейтингу FIE.

       У цьому сезоні Ольга тричі підіймалась на п’єдестал пошани. На першому етапі Кубка світу в сезоні 2019/2020 у французькому Орлеані динамівка виборола бронзу, а після виграла два «золота» на престижних міжнародних турнірах в
Солт-Лейк-Сіті та на Гран-прі Монреаля.

       Нагадаємо, Ольга Харлан – чемпіонка, срібна та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор, шестиразова чемпіонка та неодноразова призерка чемпіонатів, Кубків світу, восьмиразова чемпіонка та неодноразова призерка чемпіонатів Європи, чемпіонка Європейських ігор, Заслужений майстер спорту України.

       Також інформуємо, що Міжнародна федерація фехтування перенесла старт нового сезону 2020/2021 на лютий 2021 року у зв’язку з пандемію коронавірусу.

Вітаємо Ольгу з перемогою та бажаємо нових успіхів у новому сезоні!