На легендарну арену «Nippon Budokan» останній українець вийшов на олімпійське татамі в Токіо, динамівець Яків Хаммо (Київська міська організація) у ваговій категорії понад 100 кг.

Динамівець вдало розпочав змагання з 1/8 фіналу. У першій сутичці Яків здолав румуна Вледуца Сімйонеску, вигравши його на 20-й секунді поєдинку, виконавши прийом ваза-арі. Вже у чвертьфіналі, у досить напруженій боротьбі, програв срібному призеру Олімпійських ігор в Ріо-2016 японцю Хісайоші Харасаві,  але отримав шанс поборотися за «бронзу» олімпійського турніру, вигравши у Бекмурода Олтибоева з Узбекистану у втішному фіналі. На жаль, Тамерлан Башаев з РОКу став не прохідним для динамівського дзюдоїста. За підсумком сутичок Яків завершує турнір на 5 місці.

Вітаємо динамівця та бажаємо нових перемог!