Чемпіонат області з волейболу пройшов серед фізкультурних колективів правоохоронців у Полтаві – фінальні змагання спортивного року за календарем «Динаміади 2021» Полтавської обласної організації. 

Чемпіонат області з волейболу пройшов серед фізкультурних колективів правоохоронців у Полтаві – фінальні змагання спортивного року за календарем «Динаміади 2021» Полтавської обласної організації. За звання чемпіонів змагалися команди Головних управлінь поліції й Державної служби з надзвичайних ситуацій області, регіональних управлінь Служби безпеки України, поліції охорони, теруправління Служби судової охорони та Національної гвардії.

Учасників і гостей спортивного свята вітали Євген Рогачов, голова головного управління Нацполіції Полтавщини, та Сергій Порада, заступник голови Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

За підсумками фінальних змагань перемогу здобули представники Державної служби з надзвичайних ситуацій області. Друге місце – у гравців військової частини 3052 Національної гвардії, третє – у команди Головного управління поліції Полтавщини.

voled 05voled 05