Чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021»

Чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» серед збірних команд територіальних організацій Товариства, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади відбулися з 4 по 6 на базі олімпійської підготовки Харківської обласної організації відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2021 рік.

У змаганнях взяли учать 102 спортсмена з 22 територіальних організацій Товариства: один заслужений майстер спорту, вісім майстрів спорту України міжнародного класу, 37 майстрів спорту України, 19 кандидатів у майстри спорту, 27 спортсменів I розряду, 10 – масових розрядів; та 90 спортсменів з дванадцяти закладів вищої освіти МВС: чотири майстри спорту, 18 кандидатів у майстри спорту, 28 спортсменів I розряду тат 40 спортсменів та масових розрядів.

За підсумками командної боротьби серед територіальних організацій Товариства перемогу здобула збірна команда Запорізької обласної організації Товариства, друге місце виборола команда Харківської обласної організації, третє – Івано-Франківської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

В особистому заліку чемпіонами стали:

За підсумками командної боротьби серед закладів вищої освіти МВС України перемогу здобула збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ, друге місце виборола команда Національного університету цивільного захисту України, третє – команда Донецького юридичного інституту МВС України.

Нагородження переможців та призерів  чемпіонату проводили Ігор Янко,  начальник відділу неолімпійських видів спорту ФСТ «Динамо» України, Василь Гур’єв, заступник голови Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України, Віталій Кириленко, перший заступник голови Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, депутат Харківської міської ради, Валерій Сокуренко – ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, генерал поліції третього рангу. Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому – дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.