В м. Чхонджу (Республіка Корея) з 07 по 11 листопада відбувся Чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок.

       В м. Чхонджу (Республіка Корея) з 07 по 11 листопада відбувся Чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок.

       За підсумками змагань серед понад 600 учасників з 80-ти країн українська збірна здобула 6 нагород – дві золоті й чотири бронзові. А також в нашому активі – два “срібні” кубки за другі місця в командному заліку у жінок і в бойовому розділі.

       Серед динамівців чемпіонами світу стали Владислав Руднєв у категорії до 74 кг (Донецька облорганізація)  та Анастасія Сапсай понад 80 кг (Черкаська облорганізація).

       Зазначимо, що Руднєв повторив “золотий” успіх Бухареста-2018. Владислав також дворазовий чемпіон Європи (2018 – до 74 кг, 2019 – до 82 кг). Анастасія Сапсай цьогоріч здобула перемогу на ІІ Європейських іграх у Мінську та “срібло” континентального форуму в Хіхоні.

       Володарями бронзових нагород світової першості стали динамівці Галина Ковальська до 80 кг (Одеська облорганізація), Размік Тоноян понад 100 кг (Київська міська організація) та Петро Давиденко  до 90 кг (Вінницька облорганізація).

Щиро вітаємо, з успішним виступом на Чемпіонаті світу здобутими нагородами !!!