У період з 07 по 08 травня цього року в місті Львові були проведені чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (бігу за неолімпійською програмою) серед збірних команд територіальних організацій Товариства, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Загальна кількість учасників змагань 129, з них – 1 Майстер спорту України міжнародного класу та 16 Майстрів спорту України, які представляли практично всі правоохоронні органи та інші спеціальні служби України, а саме: НГУ, НПУ, СБУ, ДПСУ, ДСУНС, ДССЗЗІ та МВС.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд територіальних організацій Товариства перемогу здобула збірна команда Київської міської організації, друге місце виборола команда Львівської обласної організації, а третє – команда Хмельницької обласної організації.

Серед збірних команд закладів вищої освіти МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національного університету цивільного захисту України, друге місце виборола команда Національної академії Державної прикордонної служби України, а третє місце – команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

В особистому заліку чемпіонату серед збірних команд територіальних організацій Товариства перемогу святкували: на дистанції 1000 м серед жінок Долинчук Оксана, на дистанції 1000 м серед чоловіків Караїм Максим, на дистанції 3000 м серед чоловіків Казбан Артем, на дистанції 5000 м Нижник Микола.

В особистому заліку серед курсантів закладів вищої освіти МВС перемогу здобули: на дистанції 1000 м серед жінок Гайдай Олександра, на дистанції 1000 м серед чоловіків Гудімов Роман, на дистанції 3000 м серед чоловіків Пересунько Володимир, на дистанції 5000 м Васюта Максим.

Переможці та призери чемпіонатів з легкої атлетики (бігу за неолімпійською програмою) в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Вітаємо переможців і призерів чемпіонатів і бажаємо усім учасникам подальших успіхів !

СЛАВА УКРАЇНІ !  ГЕРОЯМ СЛАВА !