У період з 18 по 19 жовтня цього року в місті Львові відбулися чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з легкої атлетики (бігу) за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2023” серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Загальна кількість учасників змагань 106 спортсменів, з них – 1 Заслужений майстер спорту України, 7 Майстрів спорту України міжнародного класу та 18 Майстрів спорту України.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Державної прикордонної служби України, а третє – команда Національної поліції України.

Серед збірних команд закладів вищої освіти МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Одеського державного університету внутрішніх справ, друге місце виборола команда Національного університету цивільного захисту України, а третє місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України.

В особистому заліку чемпіонату серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу святкували: на дистанції 1000 метрів серед жінок Наталія Кроль, на дистанції 1000 метрів серед чоловіків Олег Миронець, на дистанції 3000 метрів серед чоловіків Андрій Краковецький, на дистанції 5000 метрів серед чоловіків Ігор Порозов.

В особистому заліку серед курсантів закладів вищої освіти МВС перемогу здобули: на дистанції 1000 метрів серед жінок Аліна Дмитренко,  на дистанції 1000 метрів серед чоловіків Віктор Волкорєзов, на дистанції 3000 метрів серед чоловіків Олександр Константінов, на дистанції 5000 метрів серед чоловіків Роман Скурідін.

Переможці та призери чемпіонатів з легкої атлетики (бігу) в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України. 

Вітаємо переможців і призерів чемпіонатів і бажаємо усім учасникам подальших успіхів !

СЛАВА УКРАЇНІ !  ГЕРОЯМ СЛАВА !!