У період з 14 по 16 листопада цього року в місті Львові відбулися чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2023” серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Загальна кількість учасників змагань 106 спортсменів, з них – 4 Заслужених майстрів спорту України, 8 Майстрів спорту України міжнародного класу та 10 Майстрів спорту України.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Державної прикордонної служби України, а третє – команда Національної поліції України.

Серед збірних команд закладів вищої освіти МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національної академії Національної гвардії України, друге місце виборола команда Харківського національного університету внутрішніх справ, а третє місце – команда Національного університету цивільного захисту України.

В особистому заліку чемпіонату серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу святкували: у ваговій категорії до 63 кг Остапчук Євгеній, у ваговій категорії до 68 кг Свириденко Олександр, у ваговій категорії до 73 кг Величко Ярослав, у ваговій категорії до 78 кг Гавришко Ігор, у ваговій категорії  до 85 кг Коломієць Олег, у ваговій категорії до 95 кг Білицький Леон, у ваговій категорії понад 95 кг Сушко Ярослав.

В особистому заліку серед курсантів закладів вищої освіти МВС перемогу здобули: у ваговій категорії до 63 кг Світличний Андрій, у ваговій категорії до 68 кг Альохін Дмитро, у ваговій категорії до 73 кг Тупиченко Володимир, у ваговій категорії до 78 кг Лапенко Владислав, у ваговій категорії до 85 кг Улько Максим, у ваговій категорії до 95 кг Бережнюк Андрій, у ваговій категорії понад 95 кг Гатайло Олексій.

Переможці та призери чемпіонатів з гирьового спорту в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

Вітаємо переможців і призерів чемпіонатів і бажаємо усім учасникам подальших успіхів !