У період з 09 по 11 квітня цього року в місті Львові були проведені чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд територіальних організацій Товариства, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Загальна кількість учасників змагань близько 150, з них – 4 Заслужених майстрів спорту України, 7 Майстрів спорту України міжнародного класу та 14 Майстрів спорту України, які представляли практично всі правоохоронні органи та інші спеціальні служби України, а саме: НГУ, НПУ, ДПСУ, ДСУНС, ДПтСУ та МВС.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд територіальних організацій Товариства перемоги здобула збірна команда Полтавської обласної організації , друге місце виборола команда Харківської обласної організації , а третє – команда Хмельницької обласної організації.

Серед збірних команд закладів вищої освіти МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ, друге місце виборола команда Національної академії Державної прикордонної служби України, а третє місце – команда Національного університету цивільного захисту України.

В особистому заліку чемпіонат серед збірних команд територіальних організацій Товариства перемогу святкували: у ваговій категорії до 63 кг Остапчук Євгеній , у ваговій категорії до 68 кг Срібний Руслан , у ваговій категорії до 73 кг Гавришко Ігор , у ваговій категорії до 78 кг Рибін Олександр , у ваговій категорії до 85 кг Коломієць Олег , у ваговій категорії до 95 кг Тимофєєв Геннадій , у ваговій категорії понад 95 кг Сушко Ярослав.

В особистому заліку серед курсантів закладів вищої освіти МВС перемогу здобули: у ваговій категорії до 63 кг Хоружий Олександр , у ваговій категорії до 68 кг Альохін Дмитро, у ваговій категорії до 73 кг Косовський Сергій, у ваговій категорії до 78 кг Миколаєнко Юрій, у ваговій категорії до 85 кг Поночовний Олександр, у ваговій категорії до 95 кг Бережнюк Андрій , у ваговій категорії понад 95 кг Гатайло Олексій .

Переможці та призери чемпіонів з гирьового спорту в командному та особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Вітаємо переможців і призерів чемпіонатів і бажаємо всім учасникам подальших успіхів !