Полтавською обласною організацією спільно зі Спортивним клубом поліції регіону в стрілецькому тирі стадіону «Динамо» організовано  змагання зі стрільби кульової. Представники 15 колективів фізкультури змагалися у вправності зі стрільби з табельної зброї (пістолета Макарова), обов’язковою в складі команд була участь жінок-правоохоронців.

У чемпіонаті взяли  участь динамівці з Управління поліції області, Управління служби безпеки, Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, військових частин Національної гвардії України. Підведено підсумки результатів змагань серед КФК обласної організації і окремо серед спецпідрозділів і відділів поліції області.

У командному заліку перше місце посіла команда КФК УСБУ в Полтавській області, друге – команда в/ч 3052 Національної гвардії України і третє – команда КФК апарату ГУНП в Полтавській області.

Переможцем серед чоловіків став старший інспектор тренінгового центру ГУНП Андрій Черніков, друге місце посів  представник Управління служби безпеки в області Олег Рак, бронзовим призером став нацгвардієць Андрій Бабенко.

В індивідуальному заліку серед  жінок  перше місце виборола спортсменка військової частини 3052 Ірина Касьян, другою стала Оксана Боряк (Гадяцький відділ поліції), третє місце в Анни Одякової (СБУ).

Серед поліцейських КФК перше місце за собою залишила команда ГУ  поліції області, 2 місце –  команда Кременчуцького відділу поліції і 3 –  колектив батальйону поліції особливого призначення.

Переможцям та призерам змагань заступник голови Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України Олексій Більчич вручив кубки, медалі, грамоти та спортивні подарунки.