У хорватському Вараждині завершився чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні. Впродовж тижня лучники зі старого світу розіграли нагороди в командних та індивідуальних змаганнях серед дорослих та юніорів U21.

Звання віцечемпіонки Європи в індивідуальних змаганнях виборола, динамівка Анастасія Павлова (Херсонська обласна організація). Бронзовим призером континенту в індивідуальних змаганнях став динамівець Михайло Усач (Рівненська обласна організація).

Перемогу у командних першостях святкували динамівські лучники у складі: Віктора Рубана (Харківська обласна організація), Івана Кожокаря (Чернівецька обласна організація), Михайла Усача (Рівненська обласна організація) та динамівські лучниці у складі: Анастасії Павлової (Херсонська обласна організація), Ірини Третьякової (Харківська обласна організація).

Серед юніорів «срібло» у командній першості у складі збірної команди України виборола динамівська лучниця Дар’я Коваль (Сумська обласна організація).

Бронзові нагороди у командній першості зі стрільби з блочного луку у складі збірної команди України вибороли динамівські лучники: Даніїл Неделько (Одеська обласна організація), Святослав Карпенко (Львівська обласна організація).