В італійському Неаполі триває чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів та юніорів.

Першими на фехтувальну доріжку вийшли кадети. Лік нагород на континентальній першості відкрила динамівка Анна Максименко (Львівська обласна організація). Анна зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, ставши найкращою в особистих кадетських змаганнях шпажисток. Зазначимо, що в колекції Максименко вже було дві медалі, обидві – бронзову ґатунку (особиста і команда) чемпіонату Європи серед кадетів 2023, а також вона є чинною бронзовою призеркою юніорської світової першості!

За підсумками виступу маємо ще чотири динамівські нагороди на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів. Золотий почин Анни Максименко було успішно підтримано в командних змаганнях у кадетській віковій групі. Гімн України пролунав на честь команди шпажистів у складі динамівців: Максима Гулі (Львівська обласна організація), Марка Стасовського (Київська міська організація).

Бронзовими призерами в командних змаганнях у складі збірних команд України стали серед шаблісток, динамівка Вікторія Коротченко (Миколаївська обласна організація), серед рапіристок, динамівка Міланія Степовик (Миколаївська обласна організація).

У заключний день змагань серед кадетської вікової групи в Італії лунав Гімн України на честь перемоги у кадетських змаганнях команди шпажисток у складі новоспеченої чемпіонки в особливій першості динаміки Анни Максименко та Аліни Дмитрук (Львівська обласна організація).

Вітаємо динамівців з нагородами, пишемося Вами і продовжуємо вболівати за юніорськими змаганнями, які розпочалися сьогодні в Неаполі.