З 17 по 22 травня 2023 року у Львові відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) серед молоді до 23 років, юніорів та юніорок. У змаганнях прийняли участь 126 спортсменів з 11 областей України та м. Києва.

Харківські динамівці успішно виступили на цих змаганнях виборовши: 14 золотих, 8 срібних та 4 бронзових медалей.

П’ять золотих нагород виборов Валентин Кабашний в перегонах серед молоді, а саме: в індивідуальній гонці переслідування, командній гонці переслідування 4 км, груповій гонці на очки 100 кіл, медісон та омніум.

Чотириразовою чемпіонкою України серед молоді стала Алла Білецька, яка була сильнішою у гіту на 500 м з місця, спринті, командному спринті та кейрині.

Три золоті нагороди виборов Данильчук Богдан: у спринті, кейрині та командному спринті разом з іншими динамівцями Дудко Михайло-Ярославом та Коробовим Єгором.

У свою чергу Дудко Михайло-Ярослав виборов «золото» в гіті на 500 м з місця та став бронзовим призером в спринті та кейрині, а Єгор Коробов фінішував другим у спринті та кейрині.

Коротєєва Аріна стала чемпіонкою України в командній гонці переслідування 4 км та виборола срібну нагороду в індивідуальній гонці переслідування.