15-16 жовтня 2022 року в Новоселиці Чернівецької області відбувся чемпіонат України з велоспорту ВМХ. Переможці та призери національного старту визначались в олімпійському рейсингу та індивідуальній гонці на час.

Представники Харківського «Динамо» на цих змаганнях здобули 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.
Олександр Щербак став срібним призером чемпіонату в рейсингу серед чоловіків (U-23), а Даниїл Черемський виборов бронзову нагороду. Ще одну бронзу Даниїл Черемський виборов в індивідуальній гонці на час.
Крім того Даниїл Черемський став чемпіоном України в рейсингу і індивідуальній гонці на час серед юніорів, а Антон Печенежський в цих видах змагань серед юнаків.