29 серпня у м. Полтава на літніх спортивних майданчиках стадіону «Динамо»  відбулися фінальні ігри чемпіонату обласної організації з волейболу за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2019» серед команд колективів фізкультури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

Чемпіонат пройшов у ІІ етапи.

І етап – відбірні ігри в регіональних групах, в яких прийняло участь 12 команд;

ІІ етап – фінальні ігри, до яких вийшли 6 колективів фізкультури, серед яких команда Головного управління Національної поліції в Полтавській області; команда Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Полтавській області, команда військової частини 3052 НГУ та команди Кременчуцького, Полтавського, Кобеляцького відділів поліції.

За результатами проведення фінальних ігор чемпіоном стала команда КФК апарату Головного управління Національної поліції в Полтавській області, ІІ місце посіла команда військової частини 3052 Національної гвардії України, на ІІІ місці команда Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Полтавській області.

Нагородження переможців та призерів Чемпіонату провів заступник голови ПОО ФСТ «Динамо» України – Олексій Більчич, який побажав спортсменам успіхів у спорті та професійній діяльності .

Командам переможцю та призерам  вручені кубки, грамоти та медалі. Було визначено кращих гравців чемпіонату з врученням спортивних костюмів в номінаціях: