25 жовтня 2019 року, в Центрі службово-прикладних видів спорту КМО ФСТ «Динамо» України (м.Київ, вул.Генерала Г. Воробйова, 4) відбувся чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України зі стрільби з малокаліберної зброї серед КФК правоохоронних органів міста Києва за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2019».

Змагання відбувались в командному та особистому заліку. Спортсмени змагались у вправах МП – 1 (стоячи з руки, 3+10) та МГ – 1 (лежачи з упору, 3+10).

В особистому заліку у вправі МП – 1 серед жінок перемогу виборола представник ГУ НПУ в місті Києві – Дементєва Анна, набравши 92 очка; срібло – Рудюк Олена  (НА СБУ) – 78 очок, бронзу здобула Саліонова Олена (НАВС)– 74 очок.

Серед чоловіків у вправі МП – 1 переможцем став Чєрновол Євгеній (НА СБУ) набравши 93 очка, срібло – Бакута Владислав (НА СБУ) – 86 очок, бронза – Корнійчук Юрій (НАВС) – 84 очка.

Призерами у вправі МГ – 1 серед жінок стала Зарко Наталія (ГУНП) набравши найбільшу кількість очок – 79, срібло – Водоп’янова Тетяна  (НАВС) – 75 очок, бронзу здобула Чехместренко Оксана (ДСНС) – 73 очка.

Переможцем у вправі МГ – 1 серед чоловіків став Штома Вадим (НАВС) – 95 очок, срібло – Ульвак Олександр (ГУНП) – 92 очка, бронза – Щербань Михайло (ДСНС) – 70 очок.

Загальнокомандна першість визначалась за найменшою сумою місць, які посіли учасники команд у всіх вправах. За підсумками чемпіонату з стрільби з малокаліберної зброї переможцями та призерами стали:

1 місце – Національна академія СБУ України;

2 місце – Національна академія внутрішніх справ;

3 місце – Головне управління національної поліції України в місті Києві.

Переможці та призери чемпіонату були відзначені кубками, медалями та грамотами КМО ФСТ «Динамо» України.