У Центрі службово-прикладних видів спорту КМО ФСТ «Динамо» України відбувся чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України з практичної стрільби серед КФК правоохоронних органів міста Києва за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2019».

Змагання відбувались в командному та особистому заліку. Спортсмени змагались у вправах ПМ-2, ПМ-3 та ПМ-4, які виконувались з 9 мм пістолетів ПМ, «Форт-12» та аналогічних їм, які прийняті на озброєння в Україні.

В особистому заліку у вправі ПМ-2, яка виконується серед жінок, перемогу виборола представниця ГУ НП в місті Києві – Дементєва Анна, набравши 169 очок; срібло – Водоп’янова Тетяна (НАВС) – 151 очко, бронзу здобула Хотинецька Людмила (НА СБУ) – 139 очок.

Змагання з практичної стрільби у вправах ПМ-3 та ПМ-4 проводяться серед чоловіків. У вправі ПМ-3 переможцем став Ульвак Олександр (ГУНП) набравши 250 очок, срібло – Чєрновол Євгеній (НА СБУ) – 248 очок, бронза – Корнійчук Юрій (НАВС) – 236 очок.

Переможцем у вправі ПМ-4 став Луцака Дмитро (НАВС) – 92 очка, срібло – Чєрновол Євгеній (НА СБУ) – 91 очко, бронза – Пшеничний Сергій (ГУНП) – 75 очок.

Загальнокомандна першість визначалась за найменшою сумою місць, які посіли учасники команд у всіх вправах. За підсумками чемпіонату з практичної стрільби переможцями та призерами стали:

1 місце – Головне управління Національної поліції України в місті Києві;

2 місце – Національна академія внутрішніх справ;

3 місце – Національна академія Служби безпеки України.

Переможці та призери чемпіонату були відзначені кубками, медалями та грамотами КМО ФСТ «Динамо» України.