На виконання Меморандуму про співпрацю у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей між Фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» України та Національною поліцією України, щороку Товариством спільно з Національним олімпійським комітетом України, Управлінням ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України проводяться чемпіонати ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат різних соціальних категорій і вікових груп.

У цьогорічному чемпіонаті, який відбувся у м. Львові з 11 по 13 червня взяли участь майже 100 дітей уразливих категорій, які представляли 16 територіальних організацій Товариства та підрозділів ювенальної превенції ГУ НП в областях та м. Києва.

Не зважаючи на похмуру погоду, діти опинилися на святі спорту і розваг, де їх зустріла тепла родинна атмосфера. Гарний настрій забезпечували аніматори, а морозиво стало приємним сюрпризом для всіх.

Протягом трьох днів юні спортсмени демонстрували свою майстерність та спортивну підготовку, змагаючись за призові місця. Чемпіонат став яскравим підтвердженням високого рівня підготовки юних спортсменів та спортсменок, а також показав важливість підтримки розвитку дитячого спорту в Україні. ФСТ «Динамо» України.

Захід відбувся на високому організаційному рівні завдяки професійному відношенню до своїх службових обов’язків представників підрозділів ювенальної превенції ГУ НП в областях та м. Києва та злагодженій роботі головної суддівської колегії.

Чемпіонами та призерами чемпіонату стали:

у загальнокомандному заліку місяця розподілилися наступним чином:

1 місце посіла команда Житомирської обласної організації Товариства;

2 місце – Одеської обласної організації Товариства;

3 місце – Львівської обласної організації Товариства;

у особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

серед дівчат:

1 місце посіла Орина Максименкова (Одеська обласна організація) з результатом 239 оч.;

2 місце  – Аріна П’ятницька (Житомирська обласна організація) з результатом 238 оч.;

3 місце – Поліна Понька (Одеська обласна організація) з результатом 206 оч.;

серед юнаків:

1 місце посів Максим Войтенко (Житомирська обласна організація) з результатом 265 оч.;

2 місце – Денис Пономаренко (Сумська обласна організація) з результатом 227 оч.;

3 місце – Святослав Ясніковський (Івано-Франківська обласна організація) – 222 оч..

 

Дякуємо офіцерам ювенальної поліції, які дбали про супровід та безпеку дітей під час заходу. Бажаємо юним спортсменам нових досягнень та блискучих перемог у майбутньому!

 

Дякуємо Збройним Силам України та правоохоронним органам за можливість проводити змагання та розвивати спорт.