У період з 13 по 15 вересня цього року в місті Львові відбулися чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2023” серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Загальна кількість учасників змагань 148 спортсменів, з них – 5 Заслужених майстрів спорту України, 5 Майстрів спорту України міжнародного класу та 28 Майстрів спорту України.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Служби безпеки України, а третє – команда Національної поліції України.

Серед збірних команд закладів вищої освіти МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національного університету цивільного захисту України, друге місце виборола команда Національної академії Державної прикордонної служби України а третє – команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

В особистому заліку чемпіонату серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу святкували: у  ваговій категорії до 58 кг Андрій Лайщук, у ваговій категорії до 64 кг Дмитро Євдошенко, у ваговій категорії до 71 кг Труш Роман, у ваговій категорії до 79 кг Владислав Холод, у ваговій категорії до 88 кг Михайло Свідрак, у ваговій категорії до 98 кг Ярослав Давидчук та у ваговій категорії понад 98 кг Алексєй Моісєєв.

В особистому заліку серед курсантів закладів вищої освіти МВС перемогу здобули: у  ваговій категорії до 58 кг Владислав Ткачук, у ваговій категорії до 64 кг Артем Непомящий, у ваговій категорії до 71 кг Максим Бабич, у ваговій категорії до 79 кг Фаріз Радишов, у ваговій категорії до 88 кг Ростислав Бережний, у ваговій категорії до 98 кг Максим Разюнов та у ваговій категорії понад 98 кг Філіп Філіппов.

Переможці та призери чемпіонатів з боротьби самбо в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

Вітаємо переможців і призерів чемпіонатів і бажаємо усім учасникам подальших успіхів !