Чемпіонат Європи із самбо завершився у Лімасолі, Кіпр. Динамівці у складі української збірної вибороли 10 медалей із завойованих командою 14 нагород. «Золото» вибороли

Владислав Руднєв (до 79 кг, Донецька обласна організація),

Анатолій Волошинов (до 98 кг, Одеська обласна організація),

Петро Давиденко (до 88 кг, Вінницька обласна організація),

Христина Бондар (до до 54 кг, Одеська обласна організація),

Ярослав Давидчук (до 98 кг, Хмельницька обласна організація).

Срібні нагороди отримали

Олександр Воропаєв (до 64 кг, Одеська обласна організація),

Размік Тоноян (понад 98 кг, Київська міська організація),

Галина Ковальська (до 80 кг, Івано-Франківська обласна організація).

Бронзовими призерами стали

Роман Труш (до 71 кг, Харківська обласна організація),

Анастасія Комович (понад 80 кг, Черкаська обласна організація).

Три золотих, три срібних і сім бронзових медалей завоювали юні динамівці на чемпіонаті. Яна Волошинюк (до 50 кг, Івано-Франківська обласна організація), Роман Крохмальов (до 98 кг, Запорізька обласна організація), Сніжана Пліш (до 47 кг, Івано-Франківська обласна організація) зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу. Анастасія Сикіш (до 47 кг, Івано-Франківська обласна організація), Софія Бордінських  (до 59 кг, Дніпропетровська обласна організація), Назар Вісков (до 58 кг, Харківська обласна організація) посіли друге місце.

Катерина Мартиненко (до 54 кг, Київська обласна організація), Денис Батіщев (до 79 кг, Миколаївська обласна організація), Марія Куневич (до 50 кг, Івано-Франківська обласна організація), Катерина Човгун (до 54 кг, Дніпропетровська обласна організація), Юрій Яремчук (до 59 кг, Івано-Франківська обласна організація),  Владислав Холод (до 58 кг, Хмельницька обласна організація),  Михайло Шаповалов (до 79 кг, Дніпропетровська обласна організація) стали бронзовими призерами серед юніорів.