На стадіоні ДВУФК «Олімпійські резерви» відбувся чемпіонат Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (крос) серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019».

       На стадіоні ДВУФК «Олімпійські резерви» відбувся чемпіонат Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (крос) серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019».

       У змаганнях взяли участь 38 кращих спортсменів з 8 об’єднаних колективів фізичної культури і спорту обласної динамівської організації.

       Команди були сформовані із числа військовослужбовців, осіб рядового, начальницького складу та працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області, курсантів та студентів профільних навчальних закладів – колективних членів обласної організації Товариства.

       Змагання проводились на дистанціях – 1000 метрів серед жінок та 1000, 3000 і 5000 метрів серед чоловіків.

       Як і інші змагання, чемпіонат з легкоатлетичного кросу проходив у напруженій боротьбі в ході якої визначились переможці у особистому та командному заліках.

       В особистому заліку у жінок золоту нагороду виборола представниця команди Центрального територіального управління Національної гвардії України Карманенко Катерина, на другому місці представниця команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Софійченко Ганна, на третьому – представниця команди Головного управління Національної поліції в області Завгородня Вікторія.

       У чоловіків: на дистанції 1000 метрів перемогу одержав представник команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Болюх Сергій, на другому місці – представник команди Центрального територіального управління Національної гвардії України Король Олександр, на третьому – Данілюк Артур, представник команди Головного управління Національної поліції в області.

       На дистанції 3000 метрів перемогу одержав представник команди Центрального територіального управління Національної гвардії України Сенчишин Віктор, на другому місці – представник команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сокол Михайло, на третьому – Грібенченко Дмитро, представник команди Головного управління Державної служби надзвичайних ситуації у Дніпропетровській області.

       На дистанції 5000 метрів перше місце зайняв також представник команди Центрального територіального управління Національної гвардії України – Шелест Олександр, на другому місці – представник команди Головного управління Національної поліції в області Цветков Святослав, на третьому – Іваненко Андрій, представник команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

       У ході змагань атлети Центрального територіального управління Національної гвардії України з вагомим відривом піднялися на першу сходинку п’єдесталу пошани у командному заліку, на другому місці – команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та на третьому місці – команда Головного управління Національної поліції в області.

       Усі призери були нагороджені медалями та дипломами, а команди – дипломами та кубками. 

24.09 01

24.09 02