20 квітня – Міжнародний день вдячності волонтерам, що має особливе значення для українців. Волонтери України – справжні герої, які підтримують людей у складних ситуаціях, зокрема, під обстрілами в прифронтових зонах та тимчасово окупованих містах. Вони допомагають вимушено переміщеним особам та забезпечують догляд за тваринами. Іноді вони ризикують власним життям, щоб допомогти іншим. Українські волонтери – це символ нашої національної єдності та допомоги, тому кожен громадянин має бути вдячним за їхню мужність і відданість справі допомоги іншим.

 

У період дії воєнного стану рішенням Уряду скасовано проведення усіх спортивних заходів у першому півріччі 2022 року. Ураховуючи зазначене,  Товариство корінним образом змінило формат своєї діяльності: колектив продовжив роботу, надаючи посильну допомогу ЗСУ, територіальній обороні, вимушеним переселенцям та іншим.

З березня по листопад 2022 року організовано та проведено близько 200 організаційних, гуманітарних, благодійних, культурно-просвітницьких та спортивних заходів, у яких взяли участь майже 25 000 осіб.

  – Для тренувань збройних формувань, територіальної оборони з вогневої і практичної стрільби, вивчення матеріальної частини зброї та правил поведінки з вибухонебезпечними предметами, а також медичної підготовки, надано приміщення навчальних класів стрілецьких тирів, у яких пройшли підготовку та набули необхідних навиків майже 36 000 осіб.

Проведені заняття у ДЮСШ та спортивних секціях з понад 600-ма дітьми сімей переселенців. Організовано  також 34 заходи за участю більше ніж  4 000 учасників, серед яких в основному діти.

  – Здійснено 41 гуманітарний захід, під час яких загалом залучено та видано 200 тон гуманітарної допомоги, а також   11 благодійних акцій, у яких взяли участь більше  10 000 учасників. За результатами їх проведення зібрано на потреби ЗСУ, інших військових формувань та внутрішніх переселенців понад 200 000 грн. благодійної допомоги.

Надано приміщення для тимчасового проживання більше  5 000 особам з числа переселенців. 

ФСТ “Динамо” України висловлює щиру вдячність усім, хто  знаходить час і відвагу робити добрі справи .

В єдності наша сила!
Слава волонтерам
Слава Україні!