У сербському місті Нові Сад 24 березня відбулися міжнародні змагання з велосипедного спорту МТВ “Yason Creative District”, які зібрали учасників із тридцяти країн.
У гонці крос-кантрі на короткому колі відзначилася представниця харківського «Динамо» Марія Сухопалова. Вісімнадцятирічна вихованка Харківського професійного коледжу спорту всю дистанції була серед претендентів на нагороди та на фініші показала другий підсумковий результат (00:21:10).
Від переможниці гонки Єви Лехнер із Італії харків’янка відстала на 9 секунд. Стільки ж Сухопалова виграла у бронзового призера Аліни Саркулової із Казахстану (00:21:19). Четверту позицію у цьому заїзді посіла досвідчена українка Ірина Попова, яка нині представляє Хмельницьку область (00:21:44).