Минулий тиждень був насичений міжнародними змаганнями, в яких брали участь спортсмени Товариства, зокрема:

У руминському місті Плоєшті  завершився чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.

Звання чемпіонки Європи серед юніорів U 21 в  індивідуальній стрільбі з олімпійського луку виборола динамівка Дар’я Коваль (Сумська обласна організація).

У м. Валмієра (Латвія) завершився черговий етап Кубку Європи з велосипедного спорту (ВМХ).

Динамівець Ігор Гордон (Київська міська організація) у гонці «круізер» здобув срібну нагороду.

Німецьке місто Котбусі приймає чемпіонат Європи серед молоді до 23 років та юніорів з велоспорту (трек).

Динамівка, вихованка Харківської обласної організації Алла Білецька стала бронзовою призеркою серед молоді U23 у дисципліні «кейрін».

У м. Будапешт завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства.

Спортсмен Товариства Юрій Ковальчук (Львівська обласна організація) здобув срібну нагороду в командній першості.

Також динамівця було визнано кращим вершником чемпіонату Європи.

Вітаємо динамівців та тренерську команду з нагородами і бажаємо подальших успіхів!