Неймовірні ранкові новини надходять до України з легкоатлетичних змагань Curacao Sprint Fest, на яких динамівець Олександр Погорілко (Сумська обласна організація) виборов пряму ліцензію на Ігри у Париж!
Вчора у Віллемстад (Кюрасао, що на Карибських островах) Олександр подолав свою коронну дистанцію 400 метрів за 44.94 с з новим національним рекордом України з бігу на 400 м та виконав прямий олімпійський норматив на Ігри у Парижі.
Вітаємо Олександра зі встановленням рекорду та олімпійською ліцензією
![](https://dynamo.ua/wp-content/uploads/2024/04/29.04.2024-02.jpg)