Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік у період з

30 травня по 01 червня поточного року на стадіоні “Динамо” Львівської обласної організації Товариства відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат

2010 р.н. і молодші спільно з Національним олімпійським комітетом України та Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України, присвячений Дню захисту дітей.

У змаганнях взяли участь 114 спортсменів із 19 територіальних організацій Товариства, серед яких діти уразливих категорій.

На урочистій церемонії відкриття чемпіонату були присутні:

Максим Козицький – начальник Львівської обласної військової адміністрації;

Віктор Корж – перший заступник голови ФСТ «Динамо» України;

Олександр Шляховський – начальник ГУ НП у Львівській області, голова Львівської обласної організації Товариства;

Юрій Турянський – голова відділення НОК України у Львівській області;

Роман Хім’як – начальник управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні дякуючи злагодженій роботі головної суддівської колегії під керівництвом головного судді змагань – Строкуну М.Я.. та колективу Львівської обласної організації Товариства.

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Миколаївської обласної організації Товариства, друге місце виборола команда Житомирської обласної організації, а третє – Львівської обласної організацій ФСТ «Динамо» України.

Переможці та призери чемпіонату в командному і особистому заліках нагороджені дипломами, медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, цінними подарунками Національного олімпійського комітету..

Результати особистої та командної першості чемпіонату розміщено на сайті.