23 травня 2023 року, в рамках виконання Меморандуму про співпрацю у сфері популяризації олімпійського руху, масового спорту та здорового способу життя, організації та проведення спільних просвітницьких і фізкультурно-оздоровчих заходів серед населення, між Фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» України та Державною установою «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відбулась зум-конференція, у якій взяли участь перший заступник голови Товариства Віктор Корж, директор Державної установи Андрій Ребрина, представники структурних підрозділів апаратів управління та обласних осередків обох сторін.

Із вступним словом виступив перший заступник голови Товариства Віктор Корж, який ознайомив учасників конференції з коротким екскурсом історії Товариства, його спортивних досягнень та інформував про цілі та завдання, які проводяться та окреслені на майбутнє. Зокрема щомісячні змагання серед олімпійського резерву, працівників правоохоронних, рятувальних і інших спеціальних служб, а також серед курсантів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС за програмою комплексних змагань «Динаміада» з неолімпійських видів спорту. Завдання, які ставить перед нами Меморандум, більше познайомитися з вами, об’єднати спільні зусилля з вашими ресурсами, напрацюваннями та вийти на обласний рівень.

Віктор Корж також звернув увагу на такий важливий напрямок роботи, як військово-патріотичне виховання молоді. Товариство, зазначив він, сприяє реалізації державної політики у сфері профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, залучення дітей різних соціальних категорій і вікових груп до активних занять фізичною культурою і спортом, пропагування здорового способу життя, виховання патріотизму та гуманістичних цінностей. Спільно з Національною поліцією України підписано Меморандум про співпрацю у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей. Сьогодні під нашим супроводом перебуває більше 1000 дітей.

Директор Державної установи «Спорт для всіх» Андрій Ребрина підтримав ініціативу Товариства щодо військо-патріотичного виховання молоді. Необхідно також працювати з населенням, об’єднувати наші зусилля для проведення спільних заходів. До нашої роботи, наголосив Андрій Ребрина, необхідно залучити ветеранів війни та їхні сім’ї з метою їх реабілітації та повернення до повноцінного життя. Очільник «Спорт для всіх» ознайомив учасників конференції з програмою «Активні парки» – це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Обмінялись активною співпрацею роботи із «Спорт для всіх» керівники Волинської, Закарпатської та Миколаївської територіальних організацій Товариства. Представник «Спорт «Для всіх» у Львівській області Володимир Климович позитивно відгукнувся щодо активної роботи й сприяння у проведенні спортивних заходів Львівської територіальної організації у присутності першого заступника голови організації Віктора Яцковця.

Підсумовуючи результати конференції сторони зголосилися на тому, що розмова відбулася корисною за цікавим форматом. Усі готові до співпраці з наданням конкретних пропозицій. Тому багато корисних справ чекають обох підписантів у майбутньому.

 

Апарат управління

ФСТ «Динамо» України