Головою Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України» обрано Олександра Анохіна

       У вівторок, 2 березня, на конференції Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України», що проходила під головуванням Віктора Коржа, першого заступника голови ФСТ «Динамо» України, віце-президента Національного олімпійського комітету України, обговорено чимало гострих питань. З присутніми на засіданні представниками влади – В’ячеславом Печененко, заступником голови Сумської обласної державної адміністрації, Вірою Мотрицькою, заступником міського голови м. Суми, Оленою Петровою, головою Сумського обласного відділення НОК України,  срібною олімпійською призеркою, – обговорили питання розвитку спорту в області й важливість синергії з фізкультурно-спортивним товариством влади області і обласного центру. «У питаннях підтримки розвитку спорту сьогодні великої уваги потребує військово-патріотичне виховання молоді, – зауважив Віктор Корж, – а також треба знаходити дієвих методів залучення до занять спортом, фізичною культурою,  заохочення до здорового способу життя дітей, що опинилися на обліку в органах поліції, заради їх соціальної реабілітації».

       На конференції перший заступник голови обласної організації Микола Шаховський звітував про діяльність Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за 2020 рік. Наступним питанням порядку денного було обрання нового голови і його заступника, а також нового складу Президії організації. Тож, більшістю голосів, головою Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України» обрано Олександра Анохіна, начальника ГУНП в Сумській області, а його заступником – Ігоря Поладича, начальника управління кадрового забезпечення.

       Завершилося засідання приємними оваціями на честь переможців та призерів чемпіонатів СОО ФСТ «Динамо» України в залік «Динаміади-2020», ведучих спортсменів, тренерів, керівників силових структур та ветеранів динамівського руху, котрі отримали нагороди. 

02.03.20201 02

02.03.20201 01