Одноголосно у відкритому голосуванні на  позачерговій  конференції, що відбулася 25 листопада у Чернігові, Нідзельського Володимира Олександровича, полковника поліції, начальника Головного Управління Нацполіції в Чернігівській області, було обрано головою ГО “Чернігівська обласна організація ФСТ “Динамо” України”.

       Одноголосно у відкритому голосуванні на  позачерговій  конференції, що відбулася 25 листопада у Чернігові, Нідзельського Володимира Олександровича, полковника поліції, начальника Головного Управління Нацполіції в Чернігівській області, було обрано головою ГО “Чернігівська обласна організація ФСТ “Динамо” України”. “Це велика честь для мене, бо «Динамо» – це осередок однодумців, – сказав Володимир Нідзельський. – Я завжди наголошував на тому, що спорт –  це важлива складова повноцінного розвитку особового складу силових структур”.

       Перший заступник Голови  Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України” Віктор Петрович Корж вручив В. Нідзельському посвідчення та значок члена Товариства “Динамо”.

       Бажаємо очільнику найчисельнішого загону динамівців снаги, мудрих рішень й нових досягнень у розвитку і популяризації спорту!

26.11.2020 03

26.11.2020 04

26.11.2020 05

26.11.2020 06