Виступ В.П. КОРЖА, першого заступника голови ФСТ “Динамо” України на підсумковій розширеній колегії МВС України

На підсумковій розширеній колегії Міністерства внутрішніх справ України, що відбулася 11 лютого, виступив Віктор Петрович Корж, перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України”.

На підсумковій розширеній колегії Міністерства внутрішніх справ України, що відбулася 11 лютого, виступив Віктор Петрович Корж, перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України”. Розказуючи про активну роботу ФСТ “Динамо” України” з підготовки спортсменів до участі в Олімпійських Іграх, про співпрацю з фізкультурними організаціями відомства, В. П. Корж відзначив важливість співпраці і з ювенальною поліцією.

“Нас турбує, що територіальна реформа проходить дуже важко і вже сьогодні має складні наслідки для спорту і спортивних організацій; вже зникли близько 300 спортивних шкіл в країні, частково закриті і деякі спортивно-юнацькі динамівські школи, що зовсім не сприяє військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління, вихованню здорового покоління в принципі”, – зазначив Віктор Корж, звернувшись до керівників підрозділів МВС і народних депутатів із закликом до співпраці заради реалізації не лише правоохоронної функції МВС, а й соціально-гуманітарної, пропедевтичної, аби сприяти вихованню здорових поколінь і формуванню патріотично налаштованої нації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *