На підсумковій розширеній колегії Міністерства внутрішніх справ України, що відбулася 11 лютого, виступив Віктор Петрович Корж, перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України”.

На підсумковій розширеній колегії Міністерства внутрішніх справ України, що відбулася 11 лютого, виступив Віктор Петрович Корж, перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України”. Розказуючи про активну роботу ФСТ “Динамо” України” з підготовки спортсменів до участі в Олімпійських Іграх, про співпрацю з фізкультурними організаціями відомства, В. П. Корж відзначив важливість співпраці і з ювенальною поліцією.

“Нас турбує, що територіальна реформа проходить дуже важко і вже сьогодні має складні наслідки для спорту і спортивних організацій; вже зникли близько 300 спортивних шкіл в країні, частково закриті і деякі спортивно-юнацькі динамівські школи, що зовсім не сприяє військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління, вихованню здорового покоління в принципі”, – зазначив Віктор Корж, звернувшись до керівників підрозділів МВС і народних депутатів із закликом до співпраці заради реалізації не лише правоохоронної функції МВС, а й соціально-гуманітарної, пропедевтичної, аби сприяти вихованню здорових поколінь і формуванню патріотично налаштованої нації.