Сьогодні, 13 грудня, відбулось засідання Міжнародної Координаційної ради динамівських організацій, присвячене 95-річчю створення ФСТ «Динамо» України.

       Сьогодні, 13 грудня, відбулось засідання Міжнародної Координаційної ради динамівських організацій, присвячене 95-річчю створення ФСТ «Динамо» України.

       У святковому заході, який відбувся у приміщенні Будинку футболу, взяли участь представники Азербайджану, Болгарії, Казахстану, Молдови, Білорусі, Латвії, Киргизстану та Монголії.

       «95 –річчя ФСТ «Динамо» – вагома подія, зважаючи на ту роль, яку відіграє товариство в системі українського спорту та підготовки атлетів найвищого рівня. І мені дуже приємно привітати в Києві наших іноземних колег. Адже їхня увага і візит – свідчення визнання нашої діяльності на міжнародному рівні», – підкреслив перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж.

       Очільник товариства проінформував учасників зустрічі про підсумки діяльності «Динамо» впродовж останніх років. «Внесок динамівських спортсменів у розвиток спорту дуже вагомий. Лише за роки незалежності понад 800 атлетів взяли участь в Олімпійських іграх, здобуто 68 медалей. На європейських іграх – 2019 завойовано 19 нагород». За його словами, незважаючи на непросту ситуацію в країні, в «Динамо» активно розвивається дитячий спорт (працює 13 спортивних шкіл, в яких займаються понад 4 тисячі дітей).

       Під час зустрічі обговорювалися також питання антидопінгової політики, міжнародної співпраці в сфері дитячого спорту, оздоровлення, організації спільних заходів. Зокрема, було прийнято рішення щодо проведення міжнародного турніру з мініфутболу наступного року. Крім того, представники делегацій поділилися досвідом щодо розвитку спорту та специфіки роботи фізкультурно-спортивних товариств у зарубіжних країнах.

       Розглядалося питання обрання керівних органів міжнародного об’єднання. Віктора Коржа було обрано головою Коордради динамівських організацій.

jpg

 2