12 листопада  за участі першого заступника голови ФСТ «Динамо», віцепрезидента НОК  Віктора Коржа    відбулося урочисте відкриття  оновленого  спортивного комплексу «Динамо», що має статус бази олімпійської підготовки «Динамо»,  в Одесі.   У церемонії відкриття, яка була приурочена до 95-річчя ФСТ «Динамо» України,   взяли участь керівники області та міста, а також  правоохоронних органів регіону.

       12 листопада за участі першого заступника голови ФСТ «Динамо», віцепрезидента НОК Віктора Коржа відбулося урочисте відкриття оновленого спортивного комплексу «Динамо», що має статус бази олімпійської підготовки «Динамо», в Одесі. У церемонії відкриття, яка була приурочена до 95-річчя ФСТ «Динамо» України, взяли участь керівники області та міста, а також правоохоронних органів регіону.

       Як повідомили в Одеській обласній організації, протягом року були проведені масштабні роботи: утеплено фасади та відремонтовано покрівлю, замінено опалювальну систему та запущено оновлену газову котельню, відремонтовано роздягальні, хол та внутрішні приміщення, встановлено сучасну вентиляційну систему, нове обладнання для знезараження води тощо.

13.11 010
 
13.11 011