Ми переживаємо дуже непросту ситуацію у зв’язку з карантином.

       “Ми переживаємо дуже непросту ситуацію у зв’язку з карантином. Це стосується і «Динамо», і спорту в цілому», підкреслив віцепрезидент НОК, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України Віктор Корж в ефірі програми #ОСпорт на Емігрантському радіо.

       Він також нагадав, що тривалий час були закриті і не працювали ДЮСШ і спортивні бази. “Спортивне життя було, фактично, припинене. І лише топспортсмени знаходили можливості для тренувань. Для них це засіб зберегти спортивну форму для майбутніх Олімпійських ігор, які, сподіваюся, все ж таки відбудуться наступного року”, – зазначив віцепрезидент НОК.

       “Важлива складова – економічна. Спортивні споруди, фактично, позбавлені джерел фінансування, оскільки фінансуються, значною мірою, за рахунок здійснення господарської діяльності. На балансі «Динамо» є бази олімпійської підготовки в різних регіонах України. І ми змушені нести величезні збитки. Потрібно сплачувати комунальні платежі, заробітну плату персоналу, тренерам тощо. Адже ми нікого не звільняємо. Тому ситуація, яка виникла внаслідок карантину через пандемію коронавірусу, є для нас величезним випробуванням, яке ми зараз спільними зусиллями долаємо”, – підсумував Віктор Корж