Подія відбулася на стадіоні «Динамо» у м. Львів. Локація знаходиться за адресою: вул. Янева, 10. До організації чемпіонату та свята долучились Управління ювенальної превенції Національної поліції України та Національний олімпійський комітет України. Спортивно-розважальний захід проводився задля залучення широких верств населення до спорту, популяризації активного способу життя серед молодих людей, а також виявлення та визнання талантів у сфері спорту

Любителі активного способу життя та спортивних змагань мали змогу спостерігати один з цікавих заходів, приурочених до Дня захисту дітей. 30 травня о 17.00 відбулось відкритя чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства. В змаганнях брали участь дівчата та юнаки 2010 року народження та молодші учасники. Спочатку проводився урочистий парад-відкриття.

«Вітаю молодих спортсменів-динамівців у Львові, ми радо приймаємо дітей, багато з яких потрапили в тяжкі сімейні обставини. І це та компонента, яка дуже важлива сьогодні. Більше ста дітей з усіх областей України сьогодні можуть відчути свято, дух змагань і мирний, навіть під час війни час. І наше завдання подарувати дітям щасливе дитинство, з конкурсами, змаганнями, з відчуттям безпеки. Дякую ФСТ «Динамо» за цей чемпіонат у Львові» – розповів Максим Козицький, начальник Львівської ОВА.

Після параду-відкриття було організоване свято для дітей. Де діток розважав Назар Сус з Soloma шоу, бульбашковве шоу, аніматори, хімічне шоу, аквагрим та різні конкурси.

«Ми дуже хочемо, щоб діти насамперед відчули атмосферу свята, щоб хоча б трохи забули про ту біду, яка нас всіх переслідує. Ми хочемо, щоб вони вірили у своє світле майбутнє і у те що Україна обов’язково переможе, а ми допомагатимемо всіма нашими можливостями. Це наша головна мета.» – Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України

На свято були запрошені:

М. Козицький – голова Львівської обласної адміністрації

О. Шляховський – начальник ГУ НП у Львівській області

В. Корж – перший заступник голови ФСТ «Динамо» України

А. Гончаренко – президент БФ «Реконструкції та розвитку України»

Представники M2U – американського благодійного фонду

Керівники департаментів в м. Львів

заслужені працівники спорту та фізичного виховання, а також видатні спортсмени