У Миколаєві  відбулась ХІІ позачергова конференція  обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» .

       У Миколаєві  відбулась ХІІ позачергова конференція  обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» . 
       У заході взяли  участь  перший заступник голови ФСТ «Динамо України Віктор Корж, начальник ГУНП у Миколаївській області Олександр Анохін,  перший заступник голови Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо України Валерій Барський  та інші почесні гості.
       Під час конференції було заслухано звіт першого заступника голови МОО  ФСТ «Динамо» Валерія  Барського за  період з червня 2018- го  по листопад 2019 року, який  було одноголосно ухвалено, внесено зміни до складу  президії та обрано  делегатів для участі у всеукраїнській конференції ФСТ “Динамо” України.
       На конференції були відзначені ветерани спорту, громадські діячі, видатні тренери та спортсмени-динамівці. Вони отримали  нагороди  за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду  динамівського руху та продовження  славетних  спортивних традицій  Миколаївщини, а також з нагоди 95-ї річниці створення ФСТ «Динамо» України.

       Наприкінці заходу було  відзначено переможців та  призерів чемпіонату Миколаївської обласної організації   за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019»
 
14.11 02