Реконструкцію обіцяють завершити до святкування 30-річчя Незалежності України

       Перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» Віктор Корж, очільник Одеської області Сергій Гриневський, перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Симонов, Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олексій Перевезенцев на діловій зустрічі, що відбулася в м. Одесі 20 січня, обговорювали питання відновлення і реконструкції «Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць». Це єдина в регіоні і одна з найкращих в країні спортивних баз, де тренуються спортсмени різних видів спорту впродовж усього року, зокрема динамівці та спортсмени-олімпійці. 

       “Ми дякуємо обласній державній адміністрації за підтримку спорту, за підтримку і фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, – прокоментував результати зустрічі Віктор Корж, – нам вдалося обговорити плани другого етапу будівництва готелю на спортивній базі, що реконструюється відповідно до вимог олімпійських стандартів”. 

       Також на зустрічі Віктор Корж поділився досягненнями динамівців, особливо відзначивши вже здобуті олімпійські ліцензії спортсменами-динамівцями. Окремо відзначили роботу Одеської обласної організації “Динамо “України”, за сприяння якої було організовано зустріч на гідному рівні. Динамівці познайомили учасників зустрічі з оновленими базами олімпійської підготовки, розповіли про свої плани на розвиток та подальше поліпшення спортивної інфраструктури.

21.01.2021 01

21.01.2021 02

21.01.2021 05