Віктор Корж взяв участь у церемонії відзначення найкращої спортсменки та тренера грудня 2019 року, якою була визнана видатна динамівська фехтувальниця Ольга Харлан.

       Віктор Корж взяв участь у церемонії відзначення найкращої спортсменки та тренера грудня 2019 року, якою була визнана видатна динамівська фехтувальниця Ольга Харлан. Вона вдванадцяте отримує високу відзнаку НОК і є рекордсменкою за кількістю нагород найкращої спортсменки місяця в Україні. Її наставник Юрій Марченко також відзначений званням найкращого тренера місяця.

       Слід зазначити, що у грудні минулого року Ольга перемогла на етапі Кубка світу у Солт-Лейк-Сіті (США). За підсумками сезону вона двічі поспіль виграла загальний залік у шаблісток, ставши володаркою Кубка світу.

       Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж, який взяв участь в церемонії, привітав титуловану спортсменку, побажавши їй нових успіхів.

       «Ми пишаємось, що в товаристві «Динамо» є такі блискучі спортсменки як Ольга Харлан. Попри молодий вік, вона досягла найвищого визнання в спорті. Її зірковий шлях – взірець для нового покоління спортсменів», – зазначив Віктор Корж.

28.02.2020 02

28.02.2020 03