В ФСТ “Динамо” відбулась традиційна зустріч спортивних журналістів з першим заступником голови товариства Віктором Коржем.

       В ФСТ “Динамо” відбулась традиційна зустріч спортивних журналістів з першим заступником голови товариства Віктором Коржем.

       За його словами, наразі триває напружена боротьба за олімпійські ліцензії. 369 українських атлетів претендують на поїздку до олімпійського Токіо-2020. Серед них – 128 динамівців.

       Віктор Корж повідомив, що зараз основні зусилля спрямовані на здобуття олімпійських ліцензій. Ці перегони триватимуть до початку липня. Станом на 2 березня в активі збірної України 84 ліцензії, з них понад 40 відсотків належать вихованцям ФСТ “Динамо”.

       Віктор Корж з оптимізмом дивиться на перспективи команди України та амбітне завдання щодо здобуття майже двохсот олімпійських ліцензій. Це – завдання президента НОК України Сергія Бубки. І воно буде виконане! Уже сформовано потужний зірковий склад – сплав “зірок” і талановитої молоді.

       Обговорювались питання розвитку дитячо-юнацького спорту. Віктор Корж висловив стурбованість у зв’язку з ініціативами ввести щомісячну плату з учнів ДЮСШ. «Хочу запевнити, своїх майже чотири тисячі юних динамівців з усіх куточків нашої України не залишимо на призволяще. Відстоюватимемо інтереси усіх наших українських дітей! Тільки давайте це робити разом!»

       Наприкінці зустрічі Віктор Корж нагородив відзнаками кращих спортивних журналістів за підсумками висвітлення діяльності ФСТ «Динамо» минулого року.

 11.03.2020 01

11.03.2020 02

11.03.2020 03